Co vás naučíme

PROGRAM KEMPU


KEMP MINI

Tréninkové skupiny MINI budou trénovat odděleně od starších a zkušenějších kemperů a na každém tréninku budou min. 2 trenéři.

DENNÍ PROGRAM

Dopolední trénink trvá 90 minut a bude věnován individuálním činnostem jednotlivce, rozvoji rychlosti, obratnosti a síly.

Odpolední trénink je rovněž 90 minut. Zaměříme jej na základní herní spolupráce 2-3 hráčů na hřišti. Modelové herní situace jak v obranných, tak i v útočných kombinacích.

Večerní trénink bude věnován hře 3:3 a 5:5.

Každý den budou hráči a hráčky seznámeni s různými kompenzačními cviky.

Tréninkovými jednotkami se budou prolínat různé soutěže.

KEMP

V každé tréninkové skupině je max. 12 hráčů a 2-3 trenéři, kteří se tak mohou každému hráči/hráčce věnovat více individuálně.

DENNÍ PROGRAM

Dopolední trénink trvá 90 minut a je věnován individuálním činnostem jednotlivce a zároveň rozvoji rychlostních předpokladů hráče pomocí SPARQ programu pro basketbal.

Odpolední trénink je rovněž 90 minut. Je zaměřen na spolupráci hráčů na hřišti a na modelové herní situace jak v obranných, tak i v útočných kombinacích. 

Večerní trénink bude věnován střelbě a hře 5:5.

Každý den budou hráči a hráčky seznámeny s různými kompenzačními cviky, které hráč provádí po fyzickém výkonu k rychlejší regeneraci organismu.

Samozřejmostí campu budou i soutěže v 1-1 či 5-5.